O nas

Sklep internetowy Kredens Babci Heli powstał z pasji i miłości do wnętrz, w których mieszkamy. Styl naszych mieszkań i domów przekłada się na nasze samopoczucie, nasz nastrój na nasze życie. Uwielbiamy się otaczać rzeczami pięknymi i wyjątkowymi, i właśnie takie przedmioty zajdziesz w naszym sklepie.

Od czasu założenia, Sklep internetowy Kredens Babci Heli rozwinął się w jeden z wiodących, szybko rozwijających się i najpopularniejszych sklepów internetowych z modą Lovely Home z naciskiem na kraje skandynawskie i styl country.
Nasza różnorodna oferta obejmuje już ponad 10 000 akcesoriów do domu, dekoracji ogrodowych najlepszych marek, takich jak Greengate, Ib Laursen, Bastion Colection, Krima&Isa i wiele innych.  Duńska GreenGate czy Ib Laursen to dwie marki, które dwa razy do roku dostarczają nam niezwykłe kolekcje łączące stare i nowe w niesamowity sposób uzyskując proste ale ponadczasowe formy. Porcelana, akcesoria kuchenne, świeczniki, ściereczki, obrusy, pledy, koce, tkaniny – wszystko połączone w jednym stylu pełnym romantyzmu i współgrające ze sobą. Właśnie takie produkty znajdziesz w Kredensie Babci Heli.


Naszym celem i sprawą bliską naszym sercom jest nie tylko zaoferowanie Ci dużego, starannie wyselekcjonowanego i zawsze aktualnego wyboru pięknych i przydatnych przedmiotów, ale także dostarczenie wielu inspiracji, dzięki którym możesz stworzyć swój dom jeszcze piękniejszy, a tym samym wzbogacić swoje życie. Dlatego zawsze oferujemy ekscytujące motywy z najnowszych kolekcji. Na naszym blogu czy Facebook'u znajdziesz inspiracje oraz wiele pomysłów, wskazówek i trendów, a także niepowtarzalne spojrzenie za kulisy marek i projektantów.

Oferujemy osobiste wsparcie, porady i wysoki poziom wiedzy, ponieważ Ty i Twoja satysfakcja jako klienta jesteście dla nas najważniejsi. Dzięki naszej doskonałej i prostej logistyce - dostaw bezpośrednio z magazynu - a także wysokiej jakości formie wysyłki, zawsze gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług.

Miłego przeglądania, marzeń i planowania.